Член команди українського лідера Володимира Зеленського та очільник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія озвучив важливе попередження усім українцям — він офіційно повідомив, що перенести місцеві вибори з жовтня місяця вже неможливо.

Окрім того, політик звернув увагу на те, що наступного тижня Верховна Рада повинна призначити дату проведення місцевих виборів. Арахамія вкотре наголосив, інформація про можливе перенесення дати виборів з жовтня є чутками.

Про це глава фракції “СН” розповів в кулуарах українського парламенту.

“Але для того, щоб у когось, наприклад, виникла думка так зробити, на це знадобилось би дві сесії. У нас немає часу до виборів зробити це через дві сесії, через зміну до Конституції фактично. Я вважаю, що цей сценарій неможливий, скільки б там чуток не було. Це просто юридично неможливо зробити”, — запевнив представник команди Володимира Зеленського.

Окрім того, він наголосив, що президентська політична “Слуга народу” встигне провести соціологічне дослідження для того, щоб обрати кандидатів від цієї політисили.

Передбачається, що опитування проведуть на вулиці, а не телефоном, як тільки покращиться ситуація з карантином, запровадженим через коронавірус. Як відомо, чергові вибори сільських, селищних, міських, районних, обласних рад, сільських, селищних, міських голів заплановані на 25 жовтня.