Стало відомо, де проживає більшість нардепів від партії «Слуга народу»

Верховна Рада вже третій тиждень працює «стаханівськими темпами», засідаючи фактично кожен день, пише Обозреватель.

Тому народним обранцям, які не проживають у столиці доводиться вибирати, як краще приїжджати на роботу. Їздити кожні вихідні додому, до сім’ї, або залишатися на кілька тижнів у Києві, щоб повноцінно підготуватися до роботи. За законом, кожному нардепу держава надає ряд пільг: на проїзд, проживання, зв’язок.

Кожному нардепові з бюджету виділяють приблизно 20 тисяч гривень на місяць для житла. Ці гроші можуть піти на оплату готелю або знімного житла. На такі гроші є можливість зняти 1-кімнатну квартиру в центрі або 3-х кімнатну в периферії.

Народний депутат від президентської партії «Слуга народу» Олександр Алексейчук, який представляє Рівненську область поки вирішив не експериментувати з орендою, оселився в готелі «Україна» на 7 поверсі.

«Йти до парламенту недалеко, десь хвилин 10. Зручно, центр міста, тому вирішив оселитися тут. Зі мною на різних поверхах живуть десь з півсотні нардепів. Бачу їх тут рідко, хіба що вранці по дорозі в Раду вже в стінах парламенту», – пояснив Алексейчук.

Нардеп завів журналістів в номер і показав, що там і як. Нардеп вразив журналістів умовами в яких проживає. Живе він в стандартному номері, досить скромному. 12 кв. м., крихітний коридор, компактний санвузол без ванни, тільки з душем. Посередині кімнати ліжко, шафа, дзеркало, стіл, телевізор. Балкона в номері немає. За словами самого обранця, номер коштує десь тисячу гривень в день.

«Мені багато не потрібно, тут є все, що необхідно для нормального життя. Тим більше немає і часу тут прохолоджуватися, роботи вистачає», – ділиться своїми враженнями Алексейчук.

Народний депутат харчується в готелі або ж у їдальні Верховної Ради. Олександр зазначає, що на обід у нього йде в середньому 150-200 гривень. Для важливих зустрічей обирає місцеві кафе.