Коли Порошенко починає говорити про мораль і повчати чинну владу – це ріже слух.

Про це у своєму Фейсбуці пише народна депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук.

“Колишній президент Порошенко днями розродився відеозверненням, де він намагається приміряти на себе роль совісті народу та морального авторитета нації. Згадує нещодавнє інтерв’ю президента Зеленського, чіпляється за слова з інтерв’ю, знову стогне про історію з вагнерівцями, пробує соромити, докоряти та повчати. Усе це, м’яко кажучи, дивно чути від героя численних плівкових скандалів та гучних корупційних історій. Я не кажу, що Порошенко є уособленням брехні та цинізму, але коли він починає говорити про мораль та повчати чинну владу – це ріже слух.

Зі “справою вагнерівців” хто треба – належним чином розбереться. Зрештою, це справи військової розвідки, це державна таємниця, їх не можна обговорювати публічно, навіть якщо ти колишній президент, і особливо тому, що колишній президент. Уповноважені особи в належний спосіб усе з’ясують, і те, що може бути публічним, таким стане. Так само як буде з’ясовано багато інших речей періоду Порошенка, що стосуються сектору оборони та безпеки. Я не стверджую, що Порошенко особисто винен у військових невдачах 2014–2015 років, але мені здається, що колишній президент зовсім не в позиції читати мораль чинній владі та президенту Зеленському зокрема”, – йдеться у дописі Верещук. 

Зазначимо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що п’ятий президент Петро Порошенко не був зацікавлений у закінченні війни, а заробляв під час неї гроші.

В інтерв’ю журналістці Наталії Мосейчук, яке вийшло в четвер на телеканалі 1+1, він нагадав про записи, поширені раніше, на яких людина з голосом, схожим на голос Віктора Медведчука, говорила про обмін полоненими і обговорювала комерційні питання з представниками Росії, а також ОРДО і ОРЛО.

“Усі ці страшні записи, я вважаю, ці телефонні дзвінки – це чиста державна зрада. І те, що він (Порошенко – ред.), зробив, коли всі повноваження на переговорах передав Медведчуку, на переговорах між Україною і Росією, це говорить про те, що ніхто не був зацікавлений у закінченні війни. Ніхто. Тобто люди робили гроші, ось і все”, – сказав Зеленський.

“Порошенко мені не цікавий. Він не є кимось в політиці, але він не хоче цього зрозуміти”, – сказав Зеленський.