Нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко, якого напередодні спіймали на замовленні проституток у ВРУ, закликав не судити його за ці вчинки.

Про це Яременко сказав з трибуни ВРУ.

Депутат заявив, що дружина не має до нього претензій, бо нібито знає про нього все. Натомість претензії є у моралістів.

“Хочете поговорити про мораль? Давайте. У цій країні існує закон, який захищає моє і ваше особисте листування. Оприлюднення листування є кримінальним злочином. І той, хто зробив це звідти (із ложі для журналістів, – ред.), заробив від 3 до 7 років”, – заявив Яременко.

Обранець заявив, що його обікрали, коли виклали листування в ЗМІ і поширили це по соцмережах.

“Я б хотів поговорити про мораль, але не бачу з ким. Це розуміє навіть півень Одещини”, – сказав депутат.

Яременко закликав не переживати за міжнародну політику, а знати її і робити, не їздити в Москву здавати національні інтереси.

“Не судіть”, – закінчив Яременко.

Нагадаємо, що 30 жовтня на ранковому засіданні ВРУ нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко просто в сесійній залі обирав собі “даму серця” у спеціальному додатку знайомств.

Цікаво, що на такому ж занятті, але вже з “умовами” зустрічі і вказанням вартості “кохання”, Яременка спіймали у ВРУ у вівторок, 29 жовтня.

Після цього Яременко виправдався у “Фейсбуці”, заявивши, що проститутку замовив навмисно, щоб перевірити, чи помітять це журналісти. Однак згодом видалив допис.