Ані Лорак дала інтерв’ю для російського глянцевого журналу OK! і потрапила на його обкладинку. Багато фанів визнали фото артистки невдалим.

Світлину поп-діва опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Багатьом шанувальникам Кароліни здалося, що вона не схожа в кадрі сама на себе. Багато відзначили, що обличчя артистки дуже розпухло, а губи виглядають неприродно. При цьому прихильники зауважили, що Лорак давно переборщила з уколами краси. Під “роздачу” потрапив і макіяж виконавиці, і ракурс фото.

“Невдале фото”, “Як вона жахливо виглядає, що вона з собою зробила тільки …”, “Господи, у що ти себе перетворюєш?”, “Перекачана”, “Вона зовсім на себе вже не схожа”, “Жахливий ракурс “,” Фотографу відірвати руки! “,” Це що за бабище? “, – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, співачка зважилася розповісти громадськості подробиці початку стосунків з Єгором Глібом.

«Ми познайомилися на студії під час запису гімну для телеканалу МУЗ-ТВ два-три роки тому. Єгор – саунд-продюсер. Коли ми записували пісню, то з’ясувалося, що ми обоє з України і що у нас є якісь спільні знайомі … Це була просто дружба і спілкування двох душ, просто розуміння і підтримка, захоплення, повага і любов – загалом, все то, що повинна отримувати жінка від чоловіка », –
розповіла Лорак.