Це справжнє ЧУДО! Жданов шокував – про це не можна мовчати: фатальний кінець. Переможемо!

Збройні Сили України продовжують просуватися на Херсонщині, хоч наступ йде і не такими швидкими темпами, як це було, наприклад, на Харківщині, адже відвоювання територій – справа не з простих.

Річ у тім, що Росія збільшує кількість своїх військ на правому березі. Про це військовий експерт Олег Жданов розповів у своєму стрімі.

Він наголосив, що попри це, ЗСУ взяли цей регіон під вогневий контроль і здійснюють ураження тих засобів, які Росія використовує для перекидання військ та забезпечення життєдіяльності свого угруповання. І саме завдяки створенню різниці потреб і можливостей російського війська, українська сторона знижує його бойову здатність. Разом із тим росіяни продовжують спроби перекидати на Херсонщину мобілізованих, тим самим збільшуючи своє угруповання. Це перша причина, чому контрнаступ на Півдні просувається не так швидко.

По-друге, за словами Жданова, Україні досі не вистачає ресурсів, насамперед техніки та озброєння. Так, наші партнери обіцяють активізувати допомогу, але наразі кількісна перевага не користь ЗСУ навіть після останніх засідань у форматі “Рамштайн”.

“Наші війська творять чудеса героїзму в плані того, що ми меншою кількістю, а ще й ідемо в наступ, ще й звільняємо наші населені пункти, територію та громимо ворога”, – наголосив експерт.

Він зауважив, що зараз Україна досягла паритету лише на деяких ділянках. Наприклад, на Півдні, якщо говорити про авіацію, а також на Харківському та Південнобузькому напрямках, якщо говорити про артилерію. Однак варто розуміти, що у цьому паритеті Україна бере якістю, а от кількість залишається за росіянами.

“Перевага Росії у техніці залишилася. У них більше техніки, ніж у нас, їх більше за чисельністю особового складу на лінії фронту, ніж нас, у них більше артилерії, ніж у нас. Так, раніше на один наш артилерійський снаряд прилітало 40 російських, а тепер прилітає 20. Але не один до одного”, – пояснив Жданов.

Він підсумував, що вести наступальні дії значно важче, аніж оборонні, а тому потрібно набратися терпіння і не підганяти ЗСУ.

Окрім цього, за даними Генштабу ЗСУ, противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках. Разом з тим, не полишає спроб вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Російські окупаційні війська для поповнення поточних втрат продовжують заходи примусової мобілізації. В тимчасово окупованому населеному пункті Хрустальний Луганської області “мобільні групи” затримують та доправляють до військкомату всіх чоловіків. За наявною інформацією, для поповнення підрозділів приватних військових кампаній, до Станиці Луганської, з території росії приїхала чергова партія ув’язнених. Місцевим так званим “правоохоронцям” заборонено втручатись у разі виявлення порушень з боку прибулих найманців.

Для поповнення втрат на Запорізькому напрямку, до населеного пункту Вовківка, прибула чергова партія російських військовослужбовців, які хаотично пересуваються вулицями, вишукують у місцевого населення їжу та можливість помитись.

За уточненою інформацією, підтверджено наслідки вогневого ураження противника. В результаті точкових ударів артилерії Сил оборони, в населеному пункті Каїри Херсонської області, знищено до 30 окупантів, а під завалами залишилось понад сто військовослужбовців противника. В населеному пункті Горностаївка, після детонації складу боєприпасів, спостерігався рух великої кількості машин швидкої допомоги. Втрати ретельно приховуються ворогом.

Авіація Сил оборони протягом поточної доби завдала 15 ударів. Підтверджено ураження 12 районів зосередження озброєння та військової техніки, 2 опорних пунктів, а також позиції зенітного ракетного комплексу противника. Підрозділи протиповітряної оборони збили БпЛА.

Воїни ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 8 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, склад боєприпасів та інші важливі військові об’єкти окупантів.


Related Articles