Лідер “Батьківщини”, народний депутат Юлія Тимошенко активно взялася за питання народовладдя, просуваючи ідею всеукраїнського референдуму з продажу земель сільгосппризначення. Знаючи, що велика частина українців – проти ринку землі, лідер “Батьківщини” має намір жорстко вдарити по позиціях влади. 

Своєю чергою відзначимо, що це літо реально історичне для України, і не тільки тому що 2021-го нам виповниться 30 рочків. З 1 липня скасовується мораторій на продаж сільськогосподарської землі, пише оглядач Назар Стодоля.

Україна може зайняти світову нішу, яка просто призначена для неї. Ми дійсно зможемо стати житницею світу, як б це мало бути давним-давно. Якщо у вас немає бід з башкою – вам не потрібно пояснювати чому ринок землі це добре, ви і так це розумієте.

Проте в чудовій казочці з сільськогосподарськими можливостями для України є один нюанс – Юлія Тимошенко.

Юлія Володимирівна передала до ЦВК пакет документів, потрібних для реєстрації ініціативної групи, яка буде збирати 3 мільйони підписів за референдум.

Формування питання референдуму максимально радянське: «Чи підтримуєте ви розпродаж української землі?».

Тобто питання вже асоціативно має автоматичну відповідь «Ні». Його сформовано маніпулятивно. Не питається: «Чи підтримуєте ви відкриття ринку землі?». У виборця відразу вкидають тезу, ніби завтра приїде араб, купить всю Україну і побудує тут мечеті з гаремами.

Тимошенко маніпулює соціологією (яку часто сама і купляла) про те, що більшість українців проти ринку землі. Але який результат опитувань щодо ринку землі ви очікуєте від народу, який у своїй більшості виступає проти вакцинації? І взагалі далекий від розуміння того, що таке приватна власність?

Ніхто не проводив роз’яснювальної кампанії з населенням. Ніхто не пояснював людям, як це працює. Чи хто з опитаних читав закон про ринок землі, чи хоча б дивився освітні відосики справжніх аграріїв та фахівців? Ні, але їхній голос вплинув на результат соціології. Їх тупо занурили в болото популізму, де головна баба яга – Тимошенко.

Сьогодні Баба Юля приперлась до Конституційного Суду, щоб розглянути конституційність закону про ринок землі. Її ініціативна група оперує тим, що українська землі за конституцією належить народові, тому мораторій не скасовується.

Але тут виникає логічне питання: якщо українська земля належить народу, то чому ніхто з громадян не може купити собі хоча б кілька гектарів і зробити її рентабельною? За їхньою логікою, якщо українська земля належить українцям – хай лежить і заростає хащами.

Наскільки це ж потрібно бути жадібним та хижим, щоб залишитись в політиці аж з 1997 року? Це вже тупо політичний динозавр, який пережив всіх: Кучму, Ющенка, Януковича, Порошенка і ще Зеленського переживе.

Проблема в тому, що вона розуміє як працює українська політика. Вона розуміє, що українці тупі й в них пам’ять як в золотої рибки. Ніхто ж не пригадує її корупцію з Павлом Лазарєнком, затримання в Росії й подальшу вербовку ФСБ, розкрадання держбюджету 2001, сумнівний газовий контракт, насміхання з Грузії під час російської агресії, експлуатацію українських ветеранів для електоральної кампанії.

Вона розуміє, що населення не здогадається, чому вона проти ринку землі. Мало хто знає, що якщо буде ринок землі, то вона і її друзі, які до початку мораторію встигли нахапати великих ділянок, стикнуться з реальною конкуренцією. Одна справа коли ти монополіст і отримуєш надприбутки, а зовсім інша – коли є ринок і конкуренція.

І реальне політичне життя. Без права на монополію з боку старих пострадянських динозаврів.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.