В російському місті Курськ, яке знаходиться всього в 160 км від кордону України, зранку 6 грудня стався вибух в районі аеродрому.

На це вже відреагував губернатор Курської області Роман Старовойт. За його словами, цей аеродром теж буцімто атакували з допомогою безпілотника. Він також відзвітував, що потерпілих немає.

За інформацією російського чиновника внаслідок атаки безпілотника в районі курського аеродрому спалахнув нафтонакопичувач. Пожежники намагаються приборкати та локалізувати полум’я. На місце події вже працюють спецслужби.
Серед людей постраждалих немає. 

В мережі вже поширюються кадри, ніби-то з місця подій.

Чекаємо офіційну інформацію від представників української влади та генерального штабу, не виключаємо чергову провокацію окупантів проти Курської народної.

Зазначимо, що У Курській області раніше заявляли про підготовку лінії оборони.

Це вже третій інцидент який трапився на території Росії впродовж останніх двох днів. Вчора вибухи пролунали  на аеродромі під Рязанню та на авіабазі «Енгельс» у Саратовській області.

До речі, вчорашній інцидент неабияк розлютив воєнкорів-агресорів.

Гнів через нездатність військ РФ запобігти контрударам по стратегічних авіабазах “Енгельс-2” і “Дягілєво” на відстані понад 280 миль від України переважив попередні розхвалювання за останній раунд ударів проти нашої країни. Інститут вивчення війни дослідив настрої серед російських військових оглядачів:

Однак окупантам варто приготуватися. Тепер такі удари стануть не чимось неабияки дивовижним, а звичайною буденністю в РФ.