Більше ста депутатів від “Слуги народу” вранці 21 жовтня відправилися з робочою поїздкою на Донбас, де перебуватимуть упродовж двох днів.

Там нардепи розділяться на групи по 10-12 осіб, і далі вирушать із конкретними бригадами на місця їхньої дислокації, де збираються ночувати. Про це в коментарі “Укрінформу” розповіла заступниця голови фракції СН Євгенія Кравчук.

“Групи з депутатами будуть розтягнуті фактично лінією фронту. Думаю, що охопимо й Донецьку, і Луганську області”, – зазначила Кравчук.

За її словами, під час цієї поїздки парламентарі планують поспілкуватися з військовослужбовцями, а також цивільними в тих населених пунктах, біля яких дислокуються бригади. Результати роботи, проведеної біля фронту, “слуги” планують обговорити на засіданні фракції після повернення до Києва.

Нардепка також пояснила, чому до цієї поїздки на Донбас фракція долучилася не повним складом.

“Це добровільна поїздка. Частина депутатів не поїхали за станом здоров’я – хворіють або нещодавно перехворіли, або ж зайняті на виборах, оскільки є керівниками організацій, кураторами виборів”, – уточнила Кравчук.

Зауважимо, що напередодні глава фракції “Слуги народу” Давид Арахамія повідомив, що в складі делегації 21 жовтня на Донбас відправляться 120 їхніх нардепів. Він також підтвердив власну участь у поїздці й підкреслив, мовляв, “слуги” поїдуть “не на Мальдіви, а на передову”, щоб дізнатися про те, що реально там відбувається.

Він пояснив, що охочих визначили шляхом голосування. Депутати їдуть власним коштом. Спочатку “слуги” дістануться до Костянтинівки на Донеччині, потім їх розвезуть по секторах.

Поїздку “слуг народу” на Донбас підтвердив і президент Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді 20 жовтня.

Президент України Володимир Зеленський задоволений, що 120 народних депутатів з політсили “Слуга народу” 21 жовтня, їдуть на Донбас – “не на Мальдіви, а на передову”. Про це він заявив під час виступу у парламенті..

“Я дуже радий, що завтра 120 депутатів від фракції “Слуга народу” поїдуть на Донбас. Не в Туреччину, не на Мальдіви, як колись. Депутати поїдуть на передову. Мир на Донбасі та деокупація Криму – мої ключові пріоритети”, – сказав Зеленський.