4 липня глава держави Володимир Зеленський дав українцям нову гучну обіцянку — він заявив, що віцепрем’єр з питань промислової політики може з’явитися в уряді України вже через тиждень.

Про це президент країни повідомив під час зустрічі з представниками бізнесу Одеської області на території Одеського припортового заводу. Володимир Зеленський наголосив, що в Україні є повний цикл на багатьох підприємствах, щоб побудувати промислово потужну країну.

“Ми вирішили в цілому відновити таку посаду як віце-прем’єр-міністр з питань промислової політики. Упевнений, що через тиждень у нас він буде… Ми побачили вже багатьох дійсно талановитих людей. Зараз вибираємо найкращу кандидатуру.

Тому що для нас і промисловість країни, і ОПК, і комічна промисловість, і всі наші підприємства, як сказала одна з кращих кандидатур на цю посаду, — це і є стратегія розвитку країни.

Щоб країна дійсно була промисловою, була космічною країною”, — наголосив Володимир Зеленський.

А ще у межах робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками місцевого бізнесу.

«Я вперше на Одеському припортовому заводі. Завжди хотів побачити, що це таке. Бачу, що завод у прекрасному стані. Хотілося б вірити, що ви на цьому не будете зупинятися. Збільшення на 44% зарплати. Збільшилася кількість робочих місць.

Але я знаю, що ваш потенціал вищий, бо колись тут працювало чотири з половиною тисячі людей, а зараз – три тисячі. Тобто є великий потенціал повернення наших фахівців», – сказав Володимир Зеленський на початку зустрічі, звертаючись до керівництва ОПЗ.

Виконувач обов’язків голови Адміністрації морських портів України Олександр Голодницький розповів Президентові про підготовку до передачі в концесію пасажирського комплексу Одеського морського порту, до якого входять готельний комплекс «Одеса», концертно-виставковий зал, причали та морський вокзал. Уже видано наказ Міністерства інфраструктури щодо початку цієї процедури.

Варто звернути увагу на те, що очільник РНБО Данілов нещодавно офіційно повідомив, що в межах реформування оборонно-промислового комплексу в Україні створять профільне міністерство, також з’явиться посада віце-прем’єра — міністра розвитку стратегічних технологій та інновацій, серед повноважень якого будуть питання реформування ОПК та розвитку космічної галузі.

Згідно з останніми даними, уже створили номінаційний комітет з вибору кандидатури віце-прем’єр-міністра — міністра розвитку стратегічних технологій і інновацій, серед повноважень якого будуть питання реформування оборонно-промислового комплексу і розвитку космічної галузі.