Паливо для промисловості вже подешевшало, а населенню зменшили “тарифний максимум”

З сьогоднішнього дня, 1 серпня, “Нафтогаз України” знизив ціну на природний газ для промислових споживачів. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті компанії.

У порівнянні з липневими цінами на газ його вартість для промспоживачів скоротилася на 7,2-7,5%. Так, в серпні газ пропонується за ціною 4640-5204 грн за 1000 куб. м без податку на додану вартість (ПДВ) і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

У той же час, остаточна ціна на газ для населення поки не оприлюднена. Однак уже відомо, що вона знизиться і складе не більше 4640 грн за 1000 куб. м без урахування податку на додану вартість (ПДВ) і транспортних витрат. Як заявляли в Кабінеті міністрів, таким чином, ціна для населення зменшиться щонайменше на 5,5%.

В уряді зазначили, що це випливає з динаміки формування ціни газу на українському ринку і даних Української енергетичної біржі.

“Ціна на блакитне паливо для населення в цілому за три місяці знизилася з 5803 до 4640 грн без ПДВ”, – заявляв глава уряду Володимир Гройсман.