Кабінет міністрів України погодив звільнення голови “Укрзалізниці” Євгена Кравцова, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За словами глави уряду, це важливий крок для перезавантаження “такої великої державної компанії”. Таке рішення Кабмін прийняв під час засідання, 29 січня.

Однак Гончарук не уточнив, чи переведений Кравцов на роботу у Мінінфраструктури, але повідомив, що уряд оголосить новий конкурс на посаду глави “Укрзалізниці”.

Як відзначили в “Інтерфакс-Україна”, посилаючись на джерела, Наглядова рада “Укрзалізниці” розглядала як розірвання контракту з Кравцовим, так і переведення його на роботу в Мінінфраструктури.

Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що влада України планує передати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG, з яким вже підписано меморандум про співпрацю, в управління на 10 років АТ “Укрзалізниця”.

Проте пізніше в Deutsche Bahn офіційно спростували заяву прем’єр-міністра: “Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn буде надавати” Укрзалізниці “консультативні послуги”, – відзначили в компанії.