Три або чотири особи з оточення Путіна ухвалювали рішення щодо вторгнення в Україну, заявив Юсов.

Напередодні речник ГУР МО України Андрій Юсов дав велике інтерв’ю українській пресі, в якому приділив увагу подіям 24 лютого 2022 року. За його словами, всього від трьох до чотирьох людей з оточення Путіна знали про підготовку вторгнення. Серед них був і секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев, заявив речник ГУР в інтерв’ю Gazeta.ua.

Юсов згадав нещодавню заяву Патрушева, у якій він стверджував, що нібито “двічі рятував США від повного розпаду”. Більше того, він вкотре став погрожувати Заходу наявністю “суперзброї”, яка може знищити всіх ворогів. Сучасна РФ – це таке собі закрите суспільство, де головні питання обговорює мінімальна кількість людей.

У Кремлі немає такого поняття, як виносити питання на загальне обговорення: як сказала одна людина, так і буде. Всі рішення в РФ приймає лише одна людина, яка незабаром стане наступником Путіна.

Багато російських ЗМІ сходяться на думці, що місце Путіна може посісти саме секретар Ради безпеки РФ. Такої думки дотримується і колишній друг Путіна Сергій Пугачов. Журналіст Telegram-каналу Generall SVR запевняє, що Патрушев особисто лякає Путіна змовами та замахами на його життя, аби той відмовився від влади.