ЗСУ потрібно активніше проводити роботу артилерії для відтіснення російських окупантів від лівого берега Дніпра.

Про це повідомив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець в етері одного з українських телеканалів. Він вважає, що це допоможе мінімізувати обстріли Херсона.

“Те, що ворог обстрілюватиме Херсон, ми прогнозували й очікували. Зараз ми розуміємо, що відтіснення (російської – ред.) артилерії з лівого берега Дніпра, від Олешок, Нової Каховки, яке здійснюють за рахунок нашої артилерії, із часом мінімізує обстріли Херсона. Треба активніше проводити артилерійську роботу на цих ділянках”, – пояснив експерт.

Водночас Згурець назвав пріоритетні ділянки фронту для українських військових.

“Розуміємо, що кількість артилерії в нас не безмежна та є пріоритетні ділянки, зокрема Бахмут, який треба відбити в противника, Авдіївка, Мар’їнка. Та кількість артилерії, яка сьогодні передана, є значна, але недостатня для потреб ЗСУ”, – додав він.

Директор Defense Express прогнозує, що ЗСУ перекидатиме частину артилерії чи виконуватиме завдання на різних ділянках за рахунок посилення нею то одного, то іншого напрямку фронту. Згурець наголосив, що у зв’язку із цим заяви Заходу про надання Україні більше артилерії є на часі.

Нагадаємо, станом на 2 грудня втрати росіян серед особового складу досягли 90090. 650 окупантів було ліквідовано за минулу добу. 

За останню добу найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському та Лиманському напрямках, зазначають у Генштабі. Ці напрямки зараз вважаються одними з найгарячіших на фронті.