Глава партії Слуга народу Олександр Корнієнко порадив українцям, які хочуть менше платити за газ, переходити на послуги Нафтогазу. Нардеп закликав скаржитися місцевій владі, у разі, якщо приватні постачальники “ганебно” заважають людям це зробити.

“Ринок – це не баба-Яга, якою треба лякати, це перше. Друге, коли ринок не працює або викривлений – є недосконала конкуренція. Створилася така ситуація, коли 80% облгазів належить великому бізнесменові, який зараз не в Україні. Це ознаки певної монополії. Монополіями займається АМКУ, він завтра буде на зустрічі з депутатами фракції Слуга народу”, – заявив Корнієнко.

Депутат нагадав, що Нафтогаз зараз обслуговує 5% ринку, а “80% ринку обслуговують ті ж облгази, вони належать різним власникам, чверть з них одному власнику”.

“Нафтогаз поступово людей переводить. Дійсно, були огріхи в комунікації. При цьому, я хотів би звернутися до людей – коли люди в регіонах хочуть перейти на Нафтогаз, на найдешевшу ціну газу, їм існуючий постачальник газу заважає це зробити. Їх залякують, що відріжуть газ, приходять раптово якісь люди, перевіряють лічильники – це все ганебно. Ми просимо людей звертатися до депутатів місцевих рад, в першу чергу до Слуги народу, ми будемо допомагати, відкривати кримінальні справи. Люди мають право вибрати чесного постачальника з найнижчою ціною”, – заявив Корнієнко в ефірі телеканалуУкраїна 24.