Україна повинна об’єднати політичні сили для вирішення проблеми з Донбасом — про це заявив експрезидент України, голова української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук.

“Якщо ми об’єднаємо політичні сили, якщо в парламенті буде єдність стосовно встановлення миру на Донбасі, і метою буде повернення всіх територій, думаю, не буде таких проблем і питань, які б ми не могли вирішити. А ми сьогодні як лебідь, рак і щука, в парламенті говорять необгрунтовані речі, які межують зі зрадою України”, — сказав він.

Кравчук розповів, кого він вважає зрадниками.

“Наведу приклад. У Польщі є опозиція? Є. Але скажіть, будь ласка, польська опозиція їздить до Німеччини або України консультуватися, як будувати Польщу? А наші ОПЗЖ їдуть в Москву, зустрічаються з Путіним, він дає їм установки, вони приїжджають і будують російську Україну або Україну з російськими методами управління. Потрібно випалити це з України, випалити, і тоді, коли у нас не буде таких проблем, я думаю, всі питання будуть вирішуватися швидко та організовано”, — сказав він.

Кравчук також додав, що у Німеччини та Франції немає монополії на вирішення проблем між Україною та Росією.

“Я підтримую ідею реформування всієї системи, яка склалася після агресії Росії проти України. Ми 7 років на мінському майданчику працюємо, будемо говорити відверто, реальних результатів переговорів немає, війна триває і посилюється. Нормандський формат не приніс конкретних результатів, тому що немає там такої наполегливої позиції щодо позицій України та Росії, чогось вони теліпаються між Росією та Україною, і іноді я відчуваю, що вони перевагу надають Росії”, — сказав він.

За словами Кравчука, потрібні нові шляхи вирішення проблеми на Донбасі.

“Не можуть Франція і Німеччина, я вперше говорю про це, монополізувати справу з Україною і Росією, це потрібно розширювати, об’єднувати зусилля для того, щоб вплив на Росію був масштабнішим, більш системним і результативним. Я підтримую президента в тому плані, що потрібно шукати нові шляхи для досягнення миру на Донбасі. Потрібно надати мінському майданчику більш точні повноваження, зараз їх фактично немає, і, можливо, вести мінський формат на рівні посадових осіб високого рангу”, — сказав він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.