Актриса зізналася, що вони з Віталієм Борисюком зраджували один одному

Українська зірка Ольга Сумська, яка розповіла про складні стосунки з сестрою, вже багато років перебуває у шлюбі з актором Віталієм Борисюком. Однак сімейне життя зоряної пари не завжди була безхмарною.

Так, колись Ольга Сумська згадувала про зради в їхньому шлюбі, а недавно зізналася, що невірність була як з боку чоловіка Віталія Борисюка, так і з її боку.

“Ну, як вам сказати, це випробування, ми ж все не безгрішні, все абсолютно, які спокуси були … Тому що і літаки прилітали, і шанувальники були, дзвонили, але занадто будь-яких серйозних таких землетрусів в нашій родині, щоб сказати, що все, я знайшла якогось мільйонера, не було. я його не шукала, він мені не потрібен, тому що у мене є моя рідна людина, яку я дуже люблю, і я ціную наші відносини, такі ось витривалі і загартовані часом. і тому сьогодні Віталік зробив якісь висновки для себе, і я теж. Тому що кожен день, як під рок долі, життя таке швидкоплинне. А найголовніше, знаєте, щоб наша любов з Борисюком ставала лише міцніше. Любов, любов, і ще раз любов. Адже ми того варті “, – поділилася Ольга.