Я не так давно в політиці, але швидко засвоїв, що ефективні депутати до ВР на вагу золота, розпочав свій допис у Фейсбук, Борислав Береза.

Коли я дізнався, що Olga Bielkova здає мандат, то щиро засмутився. Просто в натовпі політиканів і некомпетентних “нових обличь” 9-го скликання, вона була однією з тих, хто працював, а не був прокладкою між кріслом і кнопкою для голосування. Таких там зараз зовсім небагато. Оля не просто професійний політик, але вона ще й розумна, начитана, інтелігентна, освічена і, що особливо приємно, з класним почуттям гумору. За спиною у Олі 7, 8 і цей 9-ий скликання. Але і вона не витримала в тому середовищі, яке панує зараз в ВР.

“Я закохана в ідею парламентаризму, а не в себе в цьому залі”, – сказала Оля на прощання Верховній Раді. Ми поговорили з нею і вона сказала, що поза ВР вона зможе самореалізуватися більше, ніж будучи з мандатом. І це вирок ВР 9-го скликання.

А у Олі все буде добре. Я в цьому впевнений. Чому я про неї розповідаю? Тому що вона гідна того, щоб про неї знало, якомога більше людей. В українській політиці не прийнято публічно добре відгукуватися про політиків, якщо вони не з твоєї партії. Але я вважаю правильним не тільки шельмувати політиків за помилки, але розповідати про них хороше, якщо вони того варті. Оля гідна. І я сподіваюся побачити її знову в стінах ВР чи Кабміну, але вже при іншій владі. При тій владі, коли будуть потрібні розумні і компетентні, а не нові і лояльні. Так що скоро побачимося, Оля!

Зазначимо, сама Белькова зазначила:

Як політик, я намагалася тихо і впевнено домагатися результату. Як людина, я хочу подякувати:
Всім колегам-депутатам моїх трьох скликань! Ви мене вчили, надихали і підтримували. Але особлива подяка фракціям УДАР, БПП та Батьківщині за те, що приймали мої ліберальні ідеї і емоційні аргументи! Я вас дуже шаную!

Високопрофесійні Секретаріати ВРУ, енергетичного та фінансово-податкового комітетів ВРУ робили мою роботу більш фактажною і зупиняли зайвий романтизм порадами.

Всі експерти, стейкхолдери та громадський сектор направляли мою енергію куди треба, а саме на реальні проблеми! Нафтогазовидобувний та фінансовий сектор не давали “заскучати”, а міжнародні партнери стимулювали до пошуку найсучасніших рішень найскладніших проблем.

Моя СПЕЦІАЛЬНА ПОДЯКА МОЇМ ІДЕАЛЬНИМ РАДНИКАМ І ПОМІЧНИКАМ – Ірині Комариді, Ірині Ободовській, Евгенії Загуменній, Юрію Кубружко, Роману Опімаху, Світлані Тисменецькій. Я би ніколи не справилася без Вас і Вашої уваги до найменших деталей нашої спільної роботи!

І моїй сім’ї, дякую, за те, що підтримує в усьому без жодних запитань!