Щоб знищити Кримський міст має вистачити навіть тих ракет, які вже є на озброєнні ЗСУ.

Про це в ефірі “24 каналу” заявив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан.

Як говорить експерт, побудований недавно Кримський міст не здатний витримати ракетну атаку – на відміну від мостів, побудованих за часів СРСР. Світан стверджує, що його слова підтверджує випадок Антонівського мосту в Херсоні. Той не змогли знищити сотні ракет, які були випущені бійцями ЗСУ з американських ракетних установок HIMARS.

“Туди випустили близько 100 “хаймарсів”, проперфорували дорожнє покриття, але він залишився стояти, хоча по ньому і не можна було пересуватися. Він впав тільки тоді, коли його підірвали росіяни під час відступу”, – вважає експерт.

А ось Кримський міст, стверджує Світан, зроблений з матеріалів набагато гіршої якості, ніж Антоновський ‒ та ще й до того ж побудований в районі сейсмічної активності.

Експерт стверджує, що для знищення Кримського моста досить і тих ракет, які вже є в розпорядженні ЗСУ – Harpoon і “Нептун” (з дальністю ураження близько 300 км). Особливо сильно спроститься ситуація, коли ВСУ узбережжі Азовського моря, звідти до Кримського моста по прямій приблизно 150 кілометрів.

“Навіть якщо половину ракет зіб’є російське ППО, а половина долетить – міст буде знищений”, – зазначив Світан.