Українські військові підняли прапор України над селами Давидів Брід й Старосілля Херсонської області.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці народного депутата України Романа Лозинського.

За словами військового, Давидів Брід звільнений від росіян силами 35-ої окремої бригади морської піхоти.

“Вже майже рідний. Зґвалтований російською окупацією. Він стане однією з перлин наших мандрів півднем України після перемоги”, – пише Лозинський.

“Херсонська область, Старосілля. Вчора зайшли в Архангельське, сьогодні – в Старосілля. Крок за кроком Херсонська область звільняється від окупантів”, – повідомив український військовий.

У мережі розповсюдилися кадри, на яких росіяни закопують невідомі контейнери на Херсонщині. Російські окупанти сподівалися зробити пропагандистське відео про “знищення підрозділу ЗСУ”.

Ворожі “медіа” хотіли подати російським глядачам цей перформанс, як застосування “новітньої зброї”, яка мала налякати ЗСУ. Про це українському телеканалу розповіла керівниця пресцентру ОК “Південь” Наталія Гуменюк.

Речниця ОК “Південь” зазначила, що чутки про “новітню зброю” росіян є нічим іншим, як “інформаційним впливом”.

Те, що створювалося пропагандистським телебаченням й каналами – це воно і є. Звісно, було враження якогось ймовірного застосування забороненої зброї. А те, що ворог цим “промишляє” – ми знаємо про це точно, тому що вже були застосування заборонених “касетних” снарядів, повне ігнорування міжнародного права й конвенційних положень,– пояснила Гуменюк.