9-15 грудня всі рішення будуть прийматися на емоційному підйомі, в позитивному настрої і будуть вдалими.

Зустріч лідерів нормандської четвірки – президента України Володимира Зеленського, канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Еммануеля Макрона і президента Росії Володимира Путіна – пройде в сприятливий для нашої країни день – 9 грудня. Про це заявив астролог Влад Росс. За словами астролога, 9-15 грудня всі рішення будуть прийматися на емоційному підйомі, в позитивному настрої і будуть вдалими.

“Це буде прекрасний час для дипломатії і переговорів. Використовуючи делікатний і м’який підхід, можна буде вирішити дуже важливі питання”, – зазначив астролог. Також благотворний вплив на переговорний процес надасть планета Сатурн.

“Сатурн сприяє охолодженню умів і загасання конфліктів, розважливості і ведення конструктивного діалогу. Тому, наприклад, коли виявлений Сатурн, не може бути ніяких протестів і майданів, ескалації і загострень на фронті”, – пояснив астролог. 9 грудня стверджує астролог, немає жодного критичного руйнівного аспекту між планетами, ніякої напруженості.

“Аспект між Місяцем і Марсом говорить про те, що перед зустріччю “Нормандської четвірки” всі протиріччя вже будуть зняті. Тому учасники зустрічі приїдуть і просто підпишуть те, про що домовилися раніше. Причому угода, яка буде підписана, буде укладено на дуже тривалий період. Не виключаю, що підписаний буде довгостроковий контракт з Газпромом. Місяць у знаку грошей Тельці робить міцний тригон до Сатурну (в даному випадку позначає тривалу перспективу) і Плутона (позначає нафту і газ), а також сприятливе положення Венери. Так що угода буде досягнута легко “, – вважає експерт.