Російські туристи потрапили у великий скандал, зганьбившись в одному з відомих готелів Туреччини, з якого вони намагалися таємно і проти правил вивезти на батьківщину цілу валізу з їжею і напоями.

В одному з готелів Туреччини голосно зганьбилися туристи з Російської Федерації, які мали намір вивезти з готелю величезну валізу з їжею, яку вони мали одержати по опції “все включено”.

Про курйозний інцидент українські ЗМІ дізналися з турецького джерела Haberturk.

Стало відомо, що скандал стався в місті Манавгат, а саме, постояльців зловили на гарячому при виїзді їх з готелю, коли співробітники попросили росіян показати вміст валіз.На свій подив, персонал виявив страви, які подавали відпочиваючим, а також фрукти і напої, дбайливо і завбачливо розфасовані по пакетах. Коли продовольство у росіян вилучили, їм дозволили покинули готель без штрафів і інших покарань, не дивлячись на те що в готелі суворо заборонено забирати страви в номери. Всі ці правила прописані в документах, які постояльці заповнюють при заїзді.

 “Ми працюємо за системою” все включено “. Наші гості можуть їсти і пити стільки, скільки захочуть. Але навіщо ж відвозити продукти сумками?” – щиро дивувався співробітник готелю через жадібність росіян.