Неподалік від окупованого Токмака Запорізької області спалили штаб окупаційних російських військ.

В Мережі з’явився відеозапис вибухів, схожих на артобстріл.

При цьому в коментарях підкреслюється, що в результаті знищено місце дислокації “кадирівців”.

“Під Токмаком спалили кадирівців! Це сталося десь вчора о 22:50 – 23:40. Пишуть, що уві сні згорів цілий штаб”, – пишуть очевидці.

Інформацію про це підтвердили в управлінні стратегічних комунікацій ВСУ.

“Це сталося десь вчора о 22:50 – 23:40. Місцеві джерела пишуть, що уві сні згоріло багато дон донів, разом зі штабом окупантів. Інформація уточнюється і додатково перевіряється”, – уточнюється в повідомленні.

Військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телеканалу FREEДОМ акцентував, що ЗСУ завдають ударів у комплексі не лише по передових частинах, а й у глибині бойових порядків противника. Як приклад — нещодавні вибухи в Токмаку, де під удари потрапили об’єкти російської військової інфраструктури.

“Таким чином вихід на правий берег дуже серйозно полегшує завдання України в майбутньому, наголошую на майбутньому, здійснити прорив у напрямку на Токмак, далі — на Мелітополь з виходом на узбережжя Азовського моря. Тобто стратегічне завдання щодо утримання сухопутного коридору між Росією та Кримом буде ліквідовано. Крим перетвориться фактично на острів і повернеться до стану, який ми могли б спостерігати, якщо звернемося до історії і в 1920-му, і в 1941-му, і в 1944 роках, коли сили, що наступають з материка, спокійно заходили на півострів і займали його”, — сказав експерт.