Російська актриса Анастасія Заворотнюк проходить реабілітацію в Європейському медцентрі на Рубльовці в селі Жуківка під Москвою.

Про це написав телеграм-канал “НеМалахов”. “Центр працює цілодобово. Реабілітація онкологічних хворих в ньому проводиться як після завершення основного лікування, так і між курсами променевої та хіміотерапії”, – написали там.

Відзначимо, раніше з’являлася інформація про те, що Заворотнюк виписали з Європейського медцентру. Однак в Москві є ціла мережа закладів з таким назвами. Один з них дійсно знаходиться на Рубльовці.Ціна за добу в палаті класу люкс коливається від 30 до 42 тисяч рублів. Окремо оплачуються послуги з реабілітації. В середньому вони обходяться від 5 до 50 тисяч рублів.

Нагадаємо, раніше з’ явилася інформація,що російську актрису Анастасію Заворотнюк, яка бореться з раком, виписали з московської лікарні.Про це повідомляє Telegram-канал Mash. За даними інсайдерів, артистка протягом місяця перебувала в клініці “Європейський медичний центр”. Зараз вона все ще у важкому стані, проте рідні Заворотнюк повідомили лікарям, що актриса продовжить лікування в іншому медзакладі.