Через загарбницьку війну росії проти України українське суспільство продовжує втрачати тих, хто мужньо постав на захист Батьківщини. Цього разу стало відомо про смерть командира вертолітної ескадрильї льотчика І класу полковника Сергій Хоміка, який за час російсько-української війни офіцер виконав близько 1000 бойових вильотів. Герой, який знищив сотні окупантів і десятки одиниць ворожої військової техніки, загинув на Донеччині 11 листопада.

Про це повідомило видання “АрміяInform”. Як зазначається, у той день два Мі-8 вилетіли на завдання. У всіх був оптимістичний настрій, і вони були налаштовані гарно попрацювати. Проте підходячи до місця відпрацювання відбувся спалах, і машина здійснила різкий маневр уліво. Після кількох секунд утримування палаючого вертольота у повітрі борт впав на землю.

Командир вертолітної ескадрильї Хомік не просто жив небом. Крутий професіонал, він освоїв усі тонкощі військового фаху, налітавши майже дві тисячі годин. За час російсько-української війни офіцер виконав близько 1000 бойових вильотів. Взірцевий екіпаж Хоміка знищив сотні окупантів і десятки одиниць ворожої військової техніки на Донеччині та Харківщині. Спільно з підрозділами Сухопутних військ вертолітники звільнили кілька тимчасово окупованих населених пунктів. Сергій Хомік без вагання віддавав усього себе захисту рідної землі, героїчно боронячи її від російської навали. І загинув офіцер як Герой — виконуючи бойове завдання й до останнього намагаючись врятувати екіпаж.