В центрі Києва 23 травня відбулась акція, під час якої активісти запалили фаєри та кинули декілька банок з фарбою на фасад будівлі. Жодного вибуху не відбулось.

Про це повідомляє УНН.

“Ми спростовуємо факт вибуху — жодного вибуху не було. В центрі міста відбувалась акція, під час якої активісти запалили фаєри та кинули декілька банок з фарбою на фасад будівлі. За порушення громадськаго порядку декілька осіб було затримано. Вони були доставлені до Печерського відділення поліції, зараз там з’ясовують всі обставини” – повідомили у відділі комунікації ГУ НП Києва.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві біля офісу Медведчука пролунав вибух .

Згодом стало відомо, що акцію протесту провів Нацкопус. Про це повідомили у телеграмі націоналістичної політичної партії.

“Нацкорпус вимагає від Мін’юсту звернутися з позовом до суду за фактом вчинення партією ОПЗЖ державної зради”,– йдеться у повідомленні.

У Нацкорпусі також вимагають від СБУ розпочати провадження “проти очільників цієї акнтиукраїнської сили”.

Також активісти заявили, що виступає проти “капітуляції”, яку “проводить президент Зеленський при пособництві російських агентів”.