Мобілізованих після 21 вересня росіян вже почали використовувати на півдні України як гарматне м’ясо.

Про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня Наталя Гуменюк під час брифінгу

Окрім того зазначається, що щойно мобілізовані росіяни погано підготовлені, тому слугують для російського військового командування лише гарматним м’ясом.

“Так, вже є факти появи на нашій ділянці так званих “свіжих мобілізованих”, однак не свіжих за якістю. Вони не дуже підготовлені і скоріше виконують роль гарматного м’яса”, – сказала вона.

Водночас, за словами Гуменюк, військове керівництво РФ найбільше покладається на повітрянодесантні війська, яких вділося зібрати чимало.

Гуменюк наголосила, що на півдні окупанти затиснуті між українськими підрозділами та правим берегом Дніпра:

“якщо будуть критично порушені їхні можливості перебратися на інший берег – це котел”.

Окрім того, керівниця об’єднаного координаційного пресцентру “Південь” зазначила, що загарбники на Півдні України мають проблеми з логістикою через знищення Збройними силами України транспортних артерій та складів з боєприпасами армії РФ

У південній частині України російські окупанти стріляють менше, ймовірно, через відсутність боєприпасів.

“Це, швидше за все, пов’язано з перебоями в логістиці. Чого ми й намагалися досягти. Тобто знищення складів боєприпасів, знищення транспортних артерій. Це все позначається. І вони, дійсно, час від часу не можуть нічим стріляти, оскільки чекають на підвезення боєприпасів”, – сказала Гуменюк.