Колишній президент України Петро Порошенко заявив, що готовий оплачувати сам штрафи, які нібито можуть накласти на українських військовослужбовців за відкритий без наказу вогонь по противнику на Донбасі.

Таку заяву екс-президент зробив в ефірі програми “Грані” на “34 телеканалі”, відео оприлюднено в Youtube.

“У мене зараз є дуже хороша ідея. Я звернуся до одного з об’єднань ветеранів та запропоную, щоб кожному військовому, якого влада зважаться оштрафувати, ми змогли компенсувати цю суму. І ні в якому разі не допустити, щоб наші військові, які захищають нашу землю , постраждали “, – сказав Порошенко.

Він також розкритикував керівництво Міноборони за наказ №330, який нібито позбавляє військовослужбовців премій за вогонь без наказу. “Це виставить їх, захисників України на вбивство”, – додав екс-президент.

“Петро Порошенко придумав ще один спосіб пропіаритися” на крові “- влаштувати саботаж дій командування ЗСУ, який може привести до порушення перемир’я на Донбасі”, – пише “Клименко-Тайм”.

Також на каналі додали, що важливо розуміти, що він це заявив під час комплементарного інтерв’ю, який має ознаки «джинси». А значить, його акція небаченої щедрості поширюється тільки на період передвиборної гонки. Але тим не менш, за логікою його заяви, він зацікавлений в продовженні бойових дій на сході України, але ніяк не до мирного врегулювання.