Поки хлопці у зоні АТО здоров’ям і життям ризикують, тилові бугаї у погонах заробляють трудові мозолі. Ледь не до пухирів руки хабарами натирають.

Дійшло до того, що даішники навіть презервативами брати на лапу не гребують. Таку, м’яко кажучи, ганебну сцену з життя блюстителів порядку на вінницьких дорогах зняли на відео активісти «Дорожнього контролю». Відео, яке автори виклали в Інтернет, просто мозок розриває. І це після чистилища Майданом в Україні таке твориться!Не відаючи, що їхні «подвиги» знімають на камеру з засідки, двоє даішників зупинили для чергової «дойки» «Славуту» (вже й «дивом вітчизняного автопрому» не гребують). Перевіривши у водія документи, один із «жезлоносців» забажав до багажника зазирнути. Тут і напарник підтягнувся. Після короткої розмови з водієм (про що говорили, на записі не чути – камера на відстані була), з багажника у руки даішника перекочували два блоки, здалеку схожих на сигаретні. Треба було чути голос за кадром, коли, наблизивши картинку, хлопці з камерою розгледіли, що у блоках – презервативи. 


 Після такого активісти «Дорожнього контролю» залишили свій прихований знімальний майданчик, аби сказати «кондомникам» усе, що про них думають. Схоже, нерви у хлопців – залізні: у «компліментах» викритим стражам порядку стрималися від нецензурної лексики. Попросили пред’явити посвідчення, на що даішники зі спокоєм удавів показали свої «корочки». Та після запитання «що, інспектори, набрали?» герої «презервативного» відео почали помітно нервувати. – Що саме? – огризнувся один. – Що там – у правій кишені гроші не тиснуть? – напирали активісти. – В якій?– Нє.– А презервативи нащо у водія забрали?Від відповіді «жезлоносця» навіть у тих, кого важко чимось здивувати, щелепа відвисне: – Щоб дітей менше було, – єхидно заявив даішник. – Знаєш, що у мене троє дітей? 
 

Джерело: Високий Замок