Екс-нардепу Сергію Пашинському вручений звинувачувальний акт у справі про напад із застосуванням зброї на жителя Київської області В’ячеслава Хімікуса. Досудове розслідування співробітниками ДБР було завершено ще 28 квітня.

Сьогодні ж, в понеділок, 6 липня, кримінальну справу буде передано до суду. Про це передають Українські новини з посиланням на ДБР.

“У п’ятницю вручили (обвинувальний акт Пашинського – ред.)”, – сказав представник ДБР. За його словами, Сергій Пашинський особисто отримав акт.

Нагадаємо, що Пашинського підозрюють в пораненні з вогнепальної зброї В’ячеслава Хімікуса. Екс-нардеп звинувачується в скоєнні злочину за статтею 121 Кримінального кодексу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 31 грудня 2016 року в Київській області відбувся словесний конфлікт між Сергієм Пашинським і громадянином Хімікусом. Під час конфлікту Пашинський дістав власну зареєстровану вогнепальну зброю (пістолет марки Glock 19) і вистрілив у чоловіка.

В’ячеслав Хімікус отримав тілесні ушкодження у вигляді вогнепального осколкового перелому стегнової кістки лівої ноги. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, нанесені йому тілесні ушкодження є тяжкими.