Олександр Данилюк, який відсьогодні очолює Центр оборонної реформи, наполягає на загибелі ватажка терористів Ігоря Бєзлера на прізвисько "Бєс"

На цьому він наголосив в ефірі Еспресо.TV.

"Ця інформація була отримана з кількох незалежних джерел і перевірялася останні чотири дні. Я майже на 100% впевнений, що вона достовірна. Можна говорити на 100%, що Ігор Бєзлер, його найближче оточення й особиста охорона після конфлікту з російськими військовими, він зник і все каже про те, що він був ліквідований", – зазначив він.

За його словами, причина вбивства лідера терористів може критися в тому, що "він не є прихильником продовження військового протистояння".

"Говорив, що проти відділення горлівсько-макіївського конгломерату від України", – додав Данилюк, коментуючи імовірні причини можливої ліквідації "Бєса" терористами.

Нагадаємо, після "відставки" Бєзлера, в місто прибули підрозділи російської армії. Прихильники терориста "Бєса" чинили їм запеклий опір. 

Згодом лідер горлівських терористів передав через свого прес-секретаря, що більше ніколи не повернеться в місто. 

А сьогодні стало відомо, що російським військовим вдалося остаточно нейтралізували бойовиків Бєзлера у Горлівці. 

Однак у Службі безпеки України поки немає підтвердження інформації щодо ліквідації одного з лідерів терористів Ігоря Бєзлера ("Бєса"). Водночас загибель "Бєса" заперечив так званий спікер "парламенту" самопроголошеної "Новоросії" колишній нардеп Олег Царьов.

 

Джерело: Еспресо.TV