Співачка Тіна Кароль, не так давно зізналася, чи є між нею і Даном Баланом щось більше, ніж просто робота.

Своїми думками з цього приводу вона поділилася з Катериною Осадчою. За словами Тіни, ще рано говорити про щось більше, ніж просто співпрацю.

«Поки що рано говорити, що означає ця пісня – залицяння або просто колаборація двох талановитих людей. Він талановитий композитор, співак, артист. Подивимося, поки що чогось більшого, ніж квіти, «Голосу країни» і моїх гарбузів не було», – заявила співачка.

Щодо того, що від присутності Дана поруч Тіна починає бентежитися, зірка сказала:

«Ну, безумовно, він красень. Він височенний, на нього дивишся, так: «Ох». Відчуваєш себе маленькою, що не погано для кожної дівчини. Соромлюся я, я не знаю», — заінтригувала відповіддю Кароль.

Шанувальники у свою чергу раді бачити будь-які згадка про пару, а також активно шукають інформацію про Тіну і Дана. Нещодавно Мережу вразила приємна новина для фанатів – артист і співачка знову стали тренерами ювілейного сезону проекту “Голос країни”.

На представленому фото на офіційному instagram-акаунті проекту Дан і Тіна позують удвох після чуттєвого виступу на M1 Music Award.

«#Дантина повертаються! Дан Балан і Тіна Кароль стали тренерами ювілейного сезону “Голос країни-10”. Як розвиватимуться їхні стосунки і живий “кенгуруш” між зірками?», – йдеться у підписі під знімком.