У Рівному Андрій Бузинарський, син колишнього глави обласного осередку організації "Український вибір" Михайла Бузинарського, влаштував ДТП в Рівному і погрожував місцевій журналістці Інні Білецькій.

Про це журналістка написала на своїй сторінці в Facebook, також опублікувавши відео з Бузинарським-молодшим.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

На записі чоловік поводиться дивно, не може виразно висловлюватися і загрожує журналістці. Крім цього, він зізнався, що вживав алкоголь і важкі наркотики.

"У Андрія вилучили посвідчення водія. У Андрія немає техпаспорта. Андрія вчетверте оформляють по 130. Сьогодні це ДТП і 2,14 проміле алкоголю. Раніше були наркотики.

Чоловік, в чию машину він в‘їхав, минаючи перехрестя на червоний сигнал світлофора, каже, що автомобіль не підлягає відновленню.

Я питаю Андрія, що він вживав – алкоголь чи наркотики. Андрій каже, що і алкоголь, і наркотики. А ще Андрій каже, що його відпустять, а мені п**да. Каже, що дасть пару доларів хлопцям, і мене уб‘ють.І Андрій не боїться. Бо після трьох 130-х він досі за кермом. І йому нічого не є", – написала Білецька.

Нагадаємо, в квітні 2018 року, Андрія Бузинарського в Рівному патрульні зупинили за підозрою в керуванні автомобілем під дією наркотиків. Тоді він проходити експертизу відмовився, закрившись в машині і викликавши на підмогу свого батька Михайла Бузинарського.