Не можна Путіну нічого давати – адже він хоче всю Україну, а не йти на компроміси. Так що дати російському президентові можна хіба що під дихало.

Про це заявив перший президент України й глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в телеефірі “Свобода слова Савіка Шустера”. Розмова у студії Шустера точилася навколо можливих компромісів між Україною й Росією.

Які компроміси, якщо Путін хоче все

У Леоніда Макаровича запитали, що можна дати Володимиру Путіну. Питання прозвучало у контексті розмови про можливість компромісів у переговорах між Україною та Росією.

Кравчук зауважив, що на поточну ситуацію дивитися треба тверезо.

Росії не можна нічого давати, бо ж її ціллю є вся Україна.

“Якщо ми будемо шукати, що Путіну треба дати, то він захоче всю Україну. Це щонайменше. Дати йому можна тільки силою, і дати під дихало, вибачте на слові. Бо він не піде на жодні компроміси”, – наголосив Леонід Кравчук.

Росія на переговорах поводиться неадекватно

Також він розповів – як приклад неадекватної поведінки представників Росії на переговорах – один із випадків, які трапилися на нещодавньому засіданні ТКГ.

Від очільника росіян у Тристоронній контактній групі Бориса Гризлова пролунали побажання..

У відповідь українська сторона підготувала належний документ, і подала його на розгляд.

“Жодної політики. Жодного звинувачення. Просто документ – щоб відпрацювати координаційний механізм щодо порушення тиші, відповідальність і дисциплінарні заходи. Нічого більше. Подивились (росіяни – ред.) на документ, кажуть: “Не треба”,– обурився глава української делегації в ТКГ.

Мовляв, такі документи вже приймали. “Я кажу, що ви ж щойно говорили, що треба, а як подали – уже не треба. Тобто, у них позиція – ні з чим не погоджуватися і нічого не слухати”, – пояснив Кравчук.

Нагадаємо, нещодавно Леонід Кравчук заявив, що “стрілятиме до останнього – доки руки зброю триматимуть і поки бачитиме ворога”, якщо Росія піде в наступ на Україну.

В ефірі одного з українських телеканалів Кравчук відповів на запитання про свої дії у разі парашутного десантування ворогів на території України.

«Зброя почищена і підготовлена. Місця в будинку пристріляні. Стріляю я добре. Стрілятиму до останнього — доки руки зброю триматимуть і поки бачитиму ворога. Я його — с*киного сина, до себе не запрошував. Сам прийшов. Я його вб’ю. Що буде далі? Мені не цікаво, але я його вб’ю», — заявив Кравчук.

Політик також розповів, що минулого року під час полювання влучив у ціль з першого пострілу. Відстань була 150 метрів, тому спершу ніхто не повірив.