Петро Чернишов зазначив, що у неї почалася ремісія.

Чоловік онкохворої Анастасії Заворотнюк фігурист Петро Чернишов вирішив відмовитись від її новітнього лікування.

Директор російського інституту молекулярної біології Олександр Макаров пояснив таке рішення сім’ї акторки, у якої підтвердилася гліобластома, тим, що у неї починалася ремісія, тому було ухвалене рішення поки не застосувати нове лікування. 

“Ви знаєте, у них зараз ремісія намітилася. До нас приїжджав її чоловік, колишній спортсмен. Він виявився дуже обережною людиною і я його прекрасно розумію. Він каже: давайте почекаємо, їй зараз краще, якщо буде зовсім погано – тоді ми розпочнемо. Але, принаймні, ми провели тестування в культурі її клітин і зараз знаємо, який вірус на неї діє”, – розповів Макаров виданню KP.ru.

Новітній метод лікування полягає в тому, щоб знищувати пухлини онкологічних хворих за допомогою вірусів. Під час розмноження вірусу клітини пухлини гинуть, а здорові клітини починають виробляти інтерферон і не заражаються.

Нагадаємо, у середині вересня ЗМІ з’явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. Після цього, новини про стан зірки з’являлися майже не щодня.

Так, повідомлялося, що акторка перебувала в комі та, що її частково паралізувало. Згодом стало відомо, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.

Родичі деякий час не коментували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. Водночас спростували те, що вона перебувала в комі і була під’єднана до апарату штучної вентиляції легенів.