У Харківську лікарню №19 привезли 1-річну дівчинку із застудою, яку мати напувала пивом. Пояснила, давала дитині алкоголь, щоб та не кричала.

П'яне подружжя із дитиною помітили вночі на вулиці перехожі та викликали поліцію, розповіла волонтер Ляна Теремкова в Facebook.

"У 19 лікарню поступила маленька дівчинка. Забрали у двох бухарів, які о першій годині ночі лазили з однорічною донькою вулицями нашого міста і сміливо так чіплялися до громадян, до тих пір поки один з них не викликав поліцію. Дитина плакала на руках у так званого тата, а мама з гордістю розповідала про методи лікування застуди та зниження температури у дочки-пиво! Ось вона мама!!! "Я давала їй пиво, щоб вона не кричала …", – написала волонтер.

Ляна Теремкова попросила небайдужих людей завезти маленькій Аріні гостинців і просто провідати. За словами волонтера, стан у дівчинки не важкий.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто нагадати, що раніше повідомляли про те, що 3-х дівчат – 6-річну, 5-річну та 5-місячну – забрали з берега моря на херсонському курорті правоохоронці. Діти жили в наметі. На сполох через дітей, які цілими днями перебувають у наметі на березі моря, поки батьки торгують персиками на ринку, забили відпочивальники. Вони повідомили, що діти просять їсти, без нагляду купаються у морі. З'ясувалося також, наймолодшій давали алкоголь, аби вона більше спала. Пляшку з-під горілки, з якої поїли дитину, знайшли правоохоронці, які прибули на місце пригоди.