Уже кілька днів у Мережі і пресі обговорюють можливу весілля Олексія Потапенко (Потап) та Насті Каменських (NK). Якщо вірити інсайдерам, то торжество пройде 23 травня в Києві.

Поки співачка ухиляється від відповіді, а відомий продюсер взагалі ніяк не реагує на чутки, в розпорядженні ЗМІ потрапляють нові подробиці майбутнього весілля.

Так видання "Страна" опублікувало ймовірне запрошення на весілля Потапа і Насті. Це листівка, в якій зашифровано послання.

На ній не написано ні місце проведення, ні час, ні імена наречених. Але придивившись можна побачити переплетені заголовні букви прізвищ артистів – П і К. Також присутня емблема у вигляді ведмедя, який несе в руках дорогоцінний камінь.

Відзначимо, що коли Потап вітав Настю з днем ​​народження в Instagram, теплі слова артистці він супроводив підписом у вигляді ведмедя і діаманта.

"Дорогоцінний наш друг! Запрошуємо тебе і твою людину на весілля століття. Збережи для нас дату 23 травня і обов'язково підтвердь свою присутність. Нарешті добрий ведмідь знайде свій безцінний камінчик. Давай збережемо це в секреті ", – сказано на запрошенні.

Раніше ЗМІ писали, що свідком на весіллі стане колишня дружина артиста – продюсер Ірина Горова.