Українським військовослужбовцям значно збільшать виплати, передає Корупція.Інфо

Популярне: Хто може стати наступним президентом? Ви будете шоковані побачивши це…

З 1 вересня 2017 року зарплата рядового солдата Збройних сил України, який перебуває при виконанні службових обов’язків у зоні АТО, становить 17 тис. гривень. Про це заявив заступник начальника Департаменту фінансів Міністерства оборони Сергій Галінський.

“7 тис. грн – це основне грошове забезпечення, 10 тис. грн – це доплата, вона починається, коли солдат провів в АТО повний місяць. Крім того, якщо солдат безпосередньо брав участь у бойових діях або збив техніку противника, виплачується додатковий бонус”, – зазначив Галінський.

Відзначимо, що станом на кінець 2016 року розміри доплат становили 4 200 грн для бійців на лінії зіткнення (тепер 10 тис. грн) і 1 200 для тих, хто знаходиться на другій лінії фронту (зараз 4 500 гривень).

Він додав, що таку зарплату солдати отримують із 1 вересня поточного року. Водночас Галінський додав, що зарплати військовослужбовців ВДВ і морської піхоти вищі, ніж у військовослужбовців інших підрозділів ЗСУ.

“Обсяг видатків 2017 року дозволяє нам у повному обсязі забезпечити виплату грошового забезпечення на рівні, не меншому 2016 року і заробітну плату з урахуванням зростання мінімальної зарплати в державі”, – наголосив він.

За словами представника Міноборони, оборонне відомство має в своєму розпорядженні достатньо коштів для відновлення озброєння і військової техніки, підготовки військ, змісту і вдосконалення систем зв’язку.

“Наразі заборгованості з виплати винагород немає. У 2016 році ми витратили на винагороди учасникам АТО 1,9 млрд грн, а за вісім місяців поточного року – 2,2 млрд грн”, – підсумував Галінський.