Екс-президента України Петра Порошенка висміяли за дії, якими він намагається привернути електорат

Народний депутат Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook розповів про грандіозну ганьбу Петра Порошенка. Так за словами депутата в зв’язку з падінням рейтингу з 25% до 3,5% він більше не хоче бути Батьком Нації:

«Йде тепер простим депутатом щоб «важко працювати в Раді». Кнопкодавить, хапає партнерів по коаліції за бейци, дивитися порнуху на засіданнях, купувати і продавати голоси. Все як в минулій фракції БПП. І, звичайно, ховатися від кримінального переслідування за Іловайськ, Дебальцеве, корупцію і розкрадання країни»», – пише Семенченко.

Він також зауважив, що до виборів залишився місяць і Порошенко робить все можливе, щоб привернути до себе увагу. До свого посту депутат прикріпив фото на якому Петро Олексійович стоїть з мікрофоном, поруч з вуличними музикантами. Семенченко попередив, що в будь-яке місто також може заїхати цей квартет босоногих музикантів. Любителів плову, пластикових виделок, електричок, економ класів і романтичних прогулянок по рейках перед виборами:

««ВІА «Брехуни» як справжні вуличні музиканти готові взяти у вас хоч сто гривень, хоч 50 копійок. Хто що подасть. І якщо не президентство і звання «батька нації» то хоча б депутатство і перспективу сховатися від кримінального переслідування. Ну дайте нам вже хоч щось, люди! І, якщо ви почуєте тихим літнім вечором що десь в кущах ридають гітари, то значить це щастя вже в вашому місті»», – зауважив Семенченко

Також раніше повідомлялося, що п’ятого президента України Петра Порошенка висміяли за дешевий піар з волонтерами. Напередодні лідер “Європейської солідарності” сфотографувався на обіді у кримсько-татарських переселенців. 

Петро Порошенко відзвітував про похід в житловий комплекс Кримський квартал Києва. Разом з дружиною він завітав на плов до кримських переселенцям на запрошення волонтера Михайла Джамаля. Судячи з фотографій, колишнього президента змусили їсти і пити з пластикового одноразового посуду. Що дуже йому не сподобалося.