ДБР допитає слідчого Ігоря Волкова, який займався справою про смертельну ДТП в Харкові на Сумській.

Такий поворот у справі Зайцевої викликав обурення у адвоката Тетяни Доцяк. У Facebook вона зазначила, що Бюро не в курсі всіх деталей, в тому числі там нібито не знають про діяльність ні Волкова, ні лікаря-нарколог Олени Федірко.

Доцяк нагадала, як експерти не змогли визначити наркотичний стан Зайцевої, оскільки Волков не передав їм необхідні документи.

“Їх мав передати слідчий Волков під час досудового слідства. Які документи вже були в наявності у Волкова? 1) Огляд наркологом Федірко, яка вказала, що у Зайцевої були звужені зіниці, нечіткі рухи, невиконана поза Ромберга і так далі. 2) Аналіз сечі із знайденими опіатами. 3) Розширений висновок які саме з опіатів були знайдені, а саме кодеїни (наркотичний ефект). Все це Волков мав передати експертам, але не передав”, – зазначила Доцяк.

“Крім того, Федірко в суді заявила, що саме Волков керував її діями”, – додала вона, нагадавши про несподіване зникнення нарколога.

Нагадаємо, що у центрі Харкова 18 жовтня 2017 на вулиці Сумській сталася страшна аварія – позашляховик Lexus влетів у натовп людей після зіткнення з іншим авто. В аварії загинули шестеро людей.