Аваков зняв з посади "поліцейського-мокрушніка" Черьомухіна.

"Жорсткому" поліцейському наразі шукають нове місце, повідомляє Корупція. Інфо

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зняв з посади 65-річного заступника начальника ГУ Нацполіції Харківської області Миколу Черьомухіна, якого називають "запліснявілим мокрушником та контрабандистом".

Про це повідомив волонтер та громадський активіст Роман Сініцин на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора Аваков таки зняв Колю Черьомухіна. Замглави харківської поліції. Запліснявілого 65-річного мокрушніка і контрабандиста, грозу 90-х…В 90-х і нульових у харківських бізнесменів в кабінетах висіли портрети Черьомухіна. Платили всі. Хто не платив – того закопували", – написав активіст.

За словами Сініцина, Черьомухіна Аваков дістав "зі смітника історії" і в 2015 році призначив займатися силовим блоком Харківщини.

Після повернення в поліцію Черьомухін активно "кришував" тіньовий бізнес та контрабанду через українсько-російський кордон.

Сініцин зазначає, що після звільнення, 5 січня, Черьомухін приїхав в Києва на зустріч із заступником глави МВС Сергія Ярового, якому привіз сумку грошей для пошуку нової посади.

"Коля приїхав з сумкою грошей. Зі звичайною сумкою грошей. Колі уже шукають місце в системі. Цікаво, де Коля "спливе" цього разу?", – дивується волонтер.


Нагадаємо, раніше автомобіль лідера цивільного корпусу "Азов" Олега Ширяєва розстріляли під Харковом після того, як він звернувся до МВС з вимогою звільнити Черьомухіна.

Також раніше повідомлялося, що Черьомухін причетний до організації тортур, убивств і підтримки різних злочинних авторитетів.