У програмі журналістських розслідувань "Схеми. Корупція в деталях" у 2014-2016 роках комунальна корпорація "Київавтодор" витратила 120 мільйонів гривень на проведення ямкового ремонту, передає Корупція Інфо

Популярне: “Я не буду платити за ідіотизм Гройсмана..” Активістка різко прокоментувала підвищення абонплати. ТАКОГО НЕ ЧЕКАВ НІХТО!

Згідно з даними КК "Київавтодор", у 2014 році на дрібний, або так званий "ямковий ремонт" 126,1 тисячі квадратних метрів дороги, корпорація витратила 25,1 мільйона гривень. У 2015 році в Києві відремонтували 121,9 тисячі квадратних метрів дороги за 29,66 мільйона гривень.

У 2016 році в Києві відремонтували 285,6 тисячі квадратних метрів за 65,723 мільйона гривень. Таким чином, в цілому за 3 роки на ямковий ремонт у Києві було витрачено близько 120 мільйонів гривень.


Під час ямкового ремонту лише асфальтують ями, не покращуючи якість дороги в цілому.

Те, на що нарікають постійно, ямковий ремонт – це не є ремонтом в класичному інженерному розумінні, це просто відновлення,– зазначає інженер-консультант ініціативи COST Україна Олег Островерхий.


У майбутньому "Київавтодор" планує відійти від ямкових ремонтів. Для цього кожного року має збільшуватись кількість вулиць, які ремонтуються капітальним та поточним (середнім) ремонтом.

 

Ремонти доріг можна поділити на 3 види: капітальний, поточний середній та дрібний (так званий "ямковий"). Найбільш якісний із них, але при цьому й найбільш витратний, – капітальний ремонт. Для його проведення найчастіше наймають стороннього підрядника,
– йдеться у розслідуванні.