Популярне: “Київ не хоче миру”: Медведчук зробив гучну заяву щодо закону про реінтеграцію Донбасу

Після переїзду з Росії в Україну актор Анатолій Пашинін зіткнувся з відвертим шахрайством, передає Корупція.Інфо

"Моє обличчя ліпили на афіші фальшивих вистав, а потім оголошували, що Пашинін не виходить на сцену, тому що є об'єктивні причини. І ніхто не називав ці причини", – розповів актор.

За словами Пашиніна, він зіткнувся з тим, що багато фільмів заявляли його в своїх головних ролях, своїх проектах, але після "кидали".

"Я просто був ось в цьому стані, коли тебе вічно кидають. Вже дійсно думаєш: де один хохол побував, там єврею робити нєфіг (сміється).

І коли я приїхав сюди, щасливою волею долі потрапив в" Аратту", зіткнувся з абсолютно унікальним типом людей .. ", – додав Пашинін.

Російський актор Анатолій Пашинін розповів, чому ніколи не захотів би приєднатися до Збройних сил України, а вважав за краще приєднатися до добровольчого батальйону.

"Я ніжна квіточка, мені потрібні певні умови, щоб я міг насолоджуватися життям і це точно не ЗСУ. Це повинні бути добровольці. Я вже, як Діоген, днем ​​з вогнем шукаю людину, а тут у кого не плюнь і потрапиш у людину. До того ж сама атмосфера дозволяє тобі зібратися", – розповів Пашинін.

За словами актора, єдиний "блат", який він отримав при попаданні в добровольчий батальйон – це можливість без черги потрапити на передову.

"У нашому бойовому батальйоні мене по блату, за красиві очі так би мовити, кинули на нуль, а так, звичайно, треба себе проявити, щоб тебе туди взяли. Тому що звідти люди виїжджати не хочуть", – додав Пашинін.