Світлана Лобода – як її тепер називають у Мережі, “дочка Примадонни”, нещодавно опублікувала в своєму Інстаграм пост, який шокував фанатів. Нічого дивного в ролику немає, за винятком самої зірки.

На записі Лобода виглядає дуже пригніченою і, як робот, виконує всі вказівки. Створюється враження, що думками жінка зовсім в іншому місці.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

….. к белой стеночке ))) @luviofficial 🙆‍♀️😁 Что вначале Вика говорит?)))

Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)

Не важко помітити, що співачка більше не викладає фото і відео зі своєю молодшою ​​дочкою Тільдою, а все частіше з’являються ролики з чужими дітьми, якими вона захоплюється. Невже Лобода сумує за дитиною, тоді логічне запитання, де Тільда?

Лобода, як і будь-яка мама, постійно думає про своїх дітей. Доводить це відео, які вона розміщувала на своїй сторінці раніше.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

смотреть до конца 😂😂😂😂 у меня истерика 😬😂💣 #мирамалоchallenge

Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)

Але останнім часом, все частіше з’являються відео з чужими дітьми. Можливо, Ліндеманн скористався правами на дівчинку і повіз дочку до Німеччини через непрості стосунки зі Світланою. Адже раніше багато ЗМІ писали, що співак більше не підтримує стосунки з артисткою, що і могло спровокувати його забрати дитину в Лободи і назавжди забути про українську зірку.

Не виключено, що Тілль дійсно забрав дівчинку, але тільки через постійну зайнятість Лободи, яка постійно в концертних роз’їздах. Тому вона не встигає приділяти час відразу двом дочкам, а так як Тільда ​​ще маленька і вимагає багато уваги її забрав Ліндеманн, так як має право.

Проте сама співачка ніяк не коментує догадки своїх фанатів, тому залишається лише гадати і робити припущення.