«Украинцы обеспечивают армию за свой счет. На счета Минобороны поступило почти 150 миллионов гривен пожертвуваний» – інформація з Кореспонденту.

Це ми говоримо про пожертвування готівкою, а скільки благочинних внесків надходить у вигляді їжі, одягу, техніки… Думаю, кожен українець, який свідомий ситуації в країні, запитував себе, а що ж дає держава. Скільки грошей з бюджету для армії надходить до тієї ж армії. А кошти, які надають інші країни чи дійдуть вони до своєї цілі.

Ось сюжет журналістів програми «Інсайдер» дослідили куди ж ділася техніка для армії. Машини, які існують тепер лише на папірцях.

 

 

Можемо, тільки здогадуватись куди йдуть гроші з бюджету, тепер це питання стоїть найгостріше.

А поки наша армія залишається без своїх «законних» БТР-ів, на підприємстві Кернеса знайшли БТР, зброю та символіку бойовиків (пише газета «День»). На Комунальному шляхово-експлуатаційному підприємстві №6, що міської раді Харкова, знайшли склад зброї, БТР та символіку терористів. Про це повідомила на своїй сторінці у facebook організація "Східний корпус".

Журналісти, які на місці події кажуть, що популярні георгіївські стрічки до справи не притягнули. І можуть знов розіграти відомий висновок, на кшталт, БТР-и для поїздки у гори.

 

Автор: Yavkubi