Петро Порошенко вдруге не прийшов на допит по справі Медведчука. Цю подію прокоментував на своїй сторінці в Фейсбук український політик Анатолій Гриценко і дав відповідь на запитання, чому колишній президент ніяк не не з’являється в СБУ.

«Жму руку, обнимаю» знову не прийшов в СБУ на допит 27 травня, придумав поїздку до військових, акурат в день допиту. І сьогодні, 31го травня, теж не прийшов, знову якусь причину придумав. До того більше 20-ти разів не з’являвся на допити в ДБР… Якби так поводилися ми з Вами, то затримали б і привели на допит силоміць у наручниках, правда? Чи в когось є сумніви? А олігарху-мародеру демонстративно ігнорувати слідство можна, і без проблем?

Просте питання: чому він уникає допитів і затягує час? Моя відповідь така: Порошенко вже дізнався, що «плівки Медведчука» не фейкові – вони справжні. Більше того – вони записані не приховано-дилетантськи, а юридично коректно, на підставі судових рішень, в рамках офіційно зареєстрованого розслідування. Це значить, що від них не відмахнутися – плівки будуть сприйняті в суді як юридично легітимна доказова база. Що це значить для партнерів-фігурантів, Порошенка з Медведчуком? Це значить відповідальність і тюрма. Бо справді є за що. Тому й ховається від слідства, затягує справу як тільки може.

Нагадаємо, допит народного депутата України Петра Порошенка як свідка у “справі Медведчука” перенесено на інший день на прохання адвокатів Порошенка.

“Народного депутата Петра Порошенка викликали на допит до СБУ, який мав відбутися 31 травня о 15.00. Але на прохання його адвокатів допит перенесено на іншу дату цього тижня”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі СБУ.

До того ж, як повідомляє Телеграм-канал VESTI, Петро Порошенко ще й звинуватив Зеленського в тому, що Україну не покликали на саміт НАТО.

“Це не нас запросили на саміт НАТО, а це пан Зеленський не зміг домогтися присутності на саміті НАТО. Це не хтось, а пан Зеленський не дав продовжити санкції проти Північного потоку-2”, – заявив Порошенко.

На каналі також додали, що, мабуть, Петро Олексійович так плавно натякнув на отримання Світланою Заліщук посади в якості радника голови правління Нафтогазу. Ось вона точно побореться з підступною російської трубою, а якщо б сам гетьман все ще був біля керма, то з легкістю б натиснув і на Меркель, і на Байдена і ніякого “СП-2” взагалі не було б! (Петро Олексійович, прокидайтеся, засідання все ще йде).