Поліція викрила відразу трьох «кримінальних авторитетів».
Відомо, що двоє з них перебувають у санкційному списку Ради національної безпеки і оборони.
Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.
«Троє викритих зловмисників перебувають у статусах так званих «смотрящих» – за азербайджанською діаспорою у Черкасах, за відділенням Херсонського СІЗО, а також за одним із районів Одещини.
Першим двом повідомлено про підозру, у тому числі за встановлення та поширення злочинного впливу – вони перебувають у санкційному списку Ради Національної безпеки та оборони», – розповіли в поліції.
За даними правоохоронців, третій «кримінальний авторитет» викритий у переховуванні від відбування призначеного судом покарання. Нагадуємо, 14 травня Рада національної безпеки та оборони України застосувала санкції стосовно «злодіїв у законі» та кримінальних авторитетів.
Про це заявив у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.
«Після ухвалення закону про злодіїв у законі, стратегії боротьби з організованою злочинністю та дев’яти місяців роботи застосовано персональні санкції проти 557 злодіїв у законі, відомих наразі у світі. Більшість із них перебуває не в Україні. А кількість тих, хто перебуває в Україні на волі, зменшилась удвічі: з 34 до 17 осіб. Сьогодні ми зробили все, щоб ця цифра дорівнювала нулю. У найближчий час і назавжди», – сказав глава держави.