Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі  “Україна 24”  не виключив проведення всеукраїнського референдуму щодо вільного ринку землі.

“Якщо буде достатня кількість людей, які ініціюють це питання, то, можливо, так. Рівність перед законом. Якщо люди визначаться, що це питання вимагає референдуму, влада повинна буде виконувати. Але всі закони, пов’язані з ринком землі, вже були проголосовані Верховною Радою. Я не думаю, що сьогодні це варто обговорювати. Але якщо так визначить український народ – влада повинна буде виконувати свої завдання і обов’язки перед людьми”, – заявив спікер Ради.

Разумков зазначив, що, за останніми показниками, близько 70% українців висловили побоювання щодо питання відкриття ринку землі.

“Але соціологічні опитування не є підставою для проведення референдуму”, – додав він.

Додамо, Разумков також зазначив, що україна має плани на той випадок, якщо Росії все ж вдасться добудувати газопровід «Північний потік-2». Однак було б найкраще взагалі не допускати його добудови.

«Треба завжди мати і «План Б». І знаючи наших північних сусідів, – і «План С». Але об’єктивно, першочерговим завданням, що стоїть сьогодні перед усіма гілками влади, перед українським політикумом, – зробити так, щоб все-таки «Північний потік-2» не був добудований», – підкреслив він.