Тим, хто любить Росію варто не залишатися на тимчасово окупованому Донбасі, а шукати собі місце в РФ. Він ніколи не стане російським, заявив в інтерв’ю каналу Дом президент Володимир Зеленський.

Президент підкреслив, що ніхто нікого не виганяє, але він хоче, щоб його правильно зрозуміли.

“Якщо ти живеш на території тимчасово окупованого Донбасу і вважаєш, що “наше діло праве, нам – в Росію, ми – росіяни”. То це велика помилка – залишатися жити на Донбасі. Це ніколи не буде російською територією, просто ніколи”, – сказав Зеленський.

Президент сказав, що неважливо як довго Донбас буде окупований, і порівняв його з Берлінською стіною.

“У будь-якому випадку люди, історія скористаються моментом, стіна впаде”, – пояснив він.

“Якщо ти любиш Росію і вважаєш, що все життя перебував на території України, але відчував її Росією. Якщо ти так відчуваєш, то повинен зрозуміти – в ім’я своїх дітей і онуків вже потрібно їхати та шукати собі місце в Росії”, – сказав Зеленський.

За словами Зеленського, це правильно, адже без України на цій території цивілізації не буде. Він вважає, що Україна буде рости вгору, а Донбас в окупованому вигляді нікуди рости не буде.

“Тому щастя для цих людей тут не буде”, – сказав президент.

Зеленський також закликав жителів тимчасово окупованих територій, які вважають себе українцями та Донбас українським, “бути там і триматися – адже ця земля буде деокупувана в будь-якому випадку”.

У цьому ж інтерв’ю Зеленський назвав Крим “своєю землею” і заявив, що тимчасово окупований півострів ніколи не стане російською територією.