Заробітна плата голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького за 2017 рік склала 2 млн гривень і становила весь його річний дохід.

Відповідні дані посадовець зазначив в опублікованій щорічній декларації.

Таким чином, зарплатня Холодницького зросла на понад 291 тисячу гривень порівняно з 2016 роком, коли він задекларував 1. 8 млн гривень заробітку.

Згідно з декларацією, отримані від ГПУ 2,1 мільйона гривень були єдиним доходом посадовця в 2017 році.

У 2016 році більшу частину доходу Холодницького також становила зарплатня. Тоді крім неї він зазначив лише дохід від відчуження рухомого майна, ймовірно, свого Mitsubishi.

Тоді ж у 2016 році в очільника САП з’явився Volkswagen Touareg 2013 року вартістю в 900 тисяч гривень. Цей же автомобіль залишився єдиним в автопарку Холодницького у 2017 році.

У декларації значиться, що з 2016 року Холодницький володіє квартирою, з 2012 – двома земельними ділянками, а з 2008 року орендує кімнату в гуртожитку.

За минулий рік з нерухомості у керівника Спеціалізованої прокуратури з’явився лише орендований гараж.

Вся зазначена в декларації нерухомість розташована в Київській області, зокрема, у Вишневому, де посадовець вказує місце проживання та реєстрації.

Кошти Холодницький зберігає і готівкою, і на рахунках у "Райффайзен Банк Аваль". Загалом він задекларував 362 тис. гривень, 115 тис. долларів.

Крім того, Холодницький вказав у декларації неоплачувану посаду першого віце-президента Федерації футболу України, про обрання на яку ЗМІ повідомляли влітку цього року.

Нагадаємо, нещодавно з'явилась інформація, що Холодницького прослуховують. Це свідчить про те, що Адміністрація Президента України хоче домогтися його відставки.

Таку думку у своїй статті висловив екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак.

"За давніми вітчизняним традиціями, оперативна розробка посадової особи такого рівня спочатку повинна була бути "санкціонована" вищим політичним керівництвом – "добро" повинна була дати Банкова. А це значить, що Банкова "зливає" Холодницького, тому що він не виправдав її надій", – висловив переконання Трепак.
 

 

 

Популярне: "Заборонили виїзд за кордон …": Більше 100 тисяч українців не зможуть покинути країну. Хто потрапить під заборону.